Blueground Chelsea Studio Apartment Nyc-1584

  • Wi-Fi
  • Κέντρο γυμναστικής
  • Κλιματισμός
  • Επιτρέπονται κατοικίδια

Το Blueground Chelsea Studio Apartment Nyc-1584 Νέα Υόρκη βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία και απέχει μόνο 6 λεπτά με τα πόδια από το High Line. Το ξενοδοχείο βρίσκεται περίπου 4 χλμ. από το Μνημείο της 11ης Σεπτεμβρίου και παρέχει στους επισκέπτες πλυντήριο πιάτων.

Για να συνεχίσετε να ακολουθείτε το πρόγραμμα άσκησης, σας παρέχεται πρόσβαση σε παγοδρόμιο.

Για μεγαλύτερη άνεση, αυτό το διαμέρισμα διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα που έχει φούρνο και πλυντήριο πιάτων.

Το Κέντρο Ροκφέλερ απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από το διαμέρισμα. Αυτό το διαμέρισμα βρίσκεται πολύ κοντά σε κήπους. Αυτό το κατάλυμα απέχει περίπου 4,1 χλμ. από το Σέντραλ Παρκ. Το Blueground Chelsea Studio Apartment Nyc-1584 βρίσκεται σε απόσταση μόλις 5 λεπτών με τα πόδια από τη στάση λεωφορείων 10th Avenue & West 23rd Street και σε απόσταση περίπου 700 μέτρων τον σταθμό του μετρό 23rd Street / 7 Avenue που είναι ιδανικό σημείο εκκίνησης για τις εξερευνήσεις σας.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Blueground Chelsea Studio Apartment Nyc-1584 Νέα Υόρκη
Blueground Hudson Yards Gym Rooftop Lounge Nyc-1454
Τιμή μόνο για κινητά

Blueground Hudson Yards Gym Rooftop Lounge Nyc-1454

686 μ από το κατάλυμα
State-Of-The-Art Loft-Style 2Br Apartment - Laundry - Chelsea
Τιμή μόνο για κινητά

State-Of-The-Art Loft-Style 2Br Apartment - Laundry - Chelsea

808 μ από το κατάλυμα
Chelsea 1Br W Doorman Roofdeck Bbq Nyc-427
Τιμή μόνο για κινητά

Chelsea 1Br W Doorman Roofdeck Bbq Nyc-427

873 μ από το κατάλυμα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Δραστηριότητες

    • Κέντρο γυμναστικής

    Αναψυχή

    • Παροχές BBQ

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 22:00
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το Blueground Chelsea Studio Apartment Nyc-1584;
      Το Blueground Chelsea Studio Apartment Nyc-1584 βρίσκεται κοντά σε Χάι Λάιν.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Blueground Chelsea Studio Apartment Nyc-1584;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Blueground Chelsea Studio Apartment Nyc-1584 περιλαμβάνουν Σέντραλ Παρκ, Μνημείο 11ης Σεπτεμβρίου καθώς και Κέντρο Ροκφέλερ.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το Blueground Chelsea Studio Apartment Nyc-1584;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Blueground Chelsea Studio Apartment Nyc-1584 περιλαμβάνουν New York Burger Co και Don Giovanni Ristorante και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Στο διαμέρισμα υπάρχει πλυντήριο;
      Ναι, διαμέρισμα διαθέτει πλυντήριο ρούχων.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Blueground Chelsea Studio Apartment Nyc-1584 Νέα Υόρκη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο